webmaster webmastering webdesign

Jesteś tutaj: webmade.org >> konkurs >> news

Wydawnictwo Helion - literatura informatyczna

News

[2008-07-07] Brak rozstrzygnięcia

Z powodu małego zainteresowania siódmą edycję konkursu zwycięzca nie został wyłoniony, a konkurs zawieszony do odwołania.

[2008-06-02] VII edycja już trwa!

Od dwóch dni można podsyłać swoje prace na VII edycję konkursu. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą powalczyć o cenne nagrody!

[2008-05-20] Zmiany w regulaminie

Kolejny raz paragraf §8 punkt 3 został zmieniony. Wspomniany paragraf dotyczy nagród w konkursie tym samym zmiana powinna Was ucieszyć. Od kolejnej edycji zwycięzca będzie mógł wybrać sobie dowolną książkę dostępną w ofercie wydawnictwa Helion mieszcząca się w kwocie 150zł.

[2008-05-12] Rozstrzygnięcie szóstej edycji

Dwa dni temu na blogu zostało zamieszone rozstrzygnięcie szóstej edycji konkursu.

[2008-04-01] Szósta edycja konkursu już trwa!

Od dziś do końca tego miesiąca można nadsyłać swoje prace na konkurs do czego gorąco wszystkich z Was zachęcam. Jednocześnie osoby zainteresowane wynikami poprzedniej edycji odsyłam do wpisu na blogu.

[2008-01-30] Pula nagród znów się powiększyła

Za kilka dni rusza już piąta edycja konkursu. Tym razem do wygrania jest nie tylko roczna prenumerata magazynu PHP Solutions oraz jedna z proponowanych książek ufundowana przez wydawnictwo Helion, ale i dodatkowo edytor tekstu znany pod nazwą CoreEditor w wersji professional oem. Tym samym paragraf §8 punkt 3 regulaminu znów uległ zmianie.

[2008-01-10] Wyniki IV edycji

Na blogu można zapoznać się z wynikami IV edycji. Już teraz zapraszma wszystkich do wzięcia udziału w następnej edycji, która rusza w lutym.

[2007-11-28] Nagrody już znane

Dziś została opublikowana lista książek, z których zwycięzca konkursu będzie mógł wybrać coś dla siebie. Tym samym pełna lista nagród jest już znana. Przypominam, że już 1 grudnia rusza kolejna edycja konkursu. Zapraszam wszystkich do udziału!

[2007-11-27] Zmiany w regulaminie

Zmiany dotyczą paragrafu §8 punkt 3. Najważniejsze, że są to zmiany na lepsze. Dzięki dołączeniu przez magazyn PHP Solutions do grona sponsorów zwycięzca konkursu dodatkowo otrzyma roczną prenumeratę tego pisemka!

[2007-11-10] Wyniki III edycji

Z wynikami III edycji konkursu można się zapoznać na blogu.

[2007-11-01] Termin nadsyłania prac dobiegł końca

Do dnia wczorajszego można było wysyłać swoje prace na konkurs. Obecnie trwa proces wyłaniania zwycięzcy. Prawdopodobnie informacja dotycząca rozstrzygnięcia konkursu zostanie ogłoszona 10 listopada na łamach serwisu webmade.org.

[2007-09-30] III edycja konkursu

Już jutro rusza kolejna edycja konkursu. Przez cały miesiąc październik będzie można wysyłać swoje prace. Szczegółowych informacji dotyczących konkursu znajdziecie w regulaminie. Natomiast skrót najważniejszych informacji zamieszczam na blogu.

[2007-09-18] Nagrody w III edycji

W dziale nagrody pojawiła się informacja o nagrodach jakie można wygrać w III edycji konkursu.

[2007-09-01] Brak rozstrzygnięcia w II edycji

Z powodu bardzo małego zainteresowania konkursem tz. zbyt małej ilości podesłanych prac II edycja zakończy się bez ogłoszenia wyników.

[2007-07-31] Rusza II edycja konkursu

Już tylko kilka godzin dzieli nas od II edycji konkursu. Życzę wszystkim natchnienia, ochoty i odrobinę czasu na napisanie pracy na konkurs. Mam nadzieję, że tym razem postaracie się bardziej i więcej artykułów podeślecie :)

[2007-07-26] Nagrody w II edycji

Już niebawem rusza kolejna edycja konkursu dlatego w dziale nagrody pojawiła się informacja o książkach, które można wygrać. W tej edycji obowiązuje taka sama zasada jak w poprzedniej - zwycięzca wybiera sobie jedną z proponowanych książek.

[2007-07-13] Wyniki I edycji konkursu

Pierwsze miejsce w konkursie zdobył autor publikacji: "Bezpieczeństwo skryptów PHP". Więcej informacji dot. I edycji znajdziecie na blogu.

[2007-07-11] Czas na nadsyłanie prac dobiegł końca

Z dniem dzisiejszym termin nadsyłania prac w I-szej edycji konkursy dobiegł końca. Do 20 lipca zostanie wyłoniony zwycięzca konkursu. Autor nagrodzonej publikacji zostanie powiadomiony o tym fakcje drogą mail-ową. Proszę w miarę możliwości często sprawdzać swoją skrzynkę - również zaglądać do folderu spam (brak kontaktu uniemożliwi wysłanie nagrody).

[2007-06-27] Termin nadsyłania prac przedłużony

Z powodu braku czasu, na który wielu z Was się skarżyło i prosiło o wydłużenie terminu nadsyłania prac na konkurs jury postanowiło przedłużyć okres nadsyłania publikacji do 10 lipca. Mamy nadzieję, że 10 dni pozwoli Wam na dopracowania swoich tekstów.

[2007-06-01] Ruszyła I edycja konkursu - czerwiec 2007

Zapraszamy wszystkich webmasterów/programistów do podzielenia się własnym doświadczeniem i umiejętnościami z młodymi adeptami sztuki tworzenia stron WWW czynnie uczestnicząc w konkursie zorganizowanym przez serwis.

Chcesz zostać programistą?

Poznaj 6 kroków do efektywnej
nauki programowania!

 

valid XHTML
valid CSS
© 2004-2008 copyright by webmade.org